Hrvatska obrtnička komora poziva Vas da se uključite u internetsku javnu raspravu – savjetovanje s javnošću o Prijedlogu Odluke o izmjenama i dopunama Statuta Hrvatske obrtničke komore.
U tijeku je postupak izmjena i dopuna Statuta Hrvatske obrtničke komore (NN 106/2014) u kojem se, sukladno Zakonu o pravu na pristup informacijama provodi savjetovanje s javnošću.
Izmjenama Statuta Hrvatske obrtničke komore pristupilo se iz razloga prilagodbe promijenjenim uvjetima zaštite interesa hrvatskog obrtništva kao osnovnog zadatka jedinstvenog sustava organiziranosti obrta Hrvatske obrtničke komore, prema potrebama uočenim kroz proteklo razdoblje primjene važećeg Statuta Hrvatske obrtničke komore.  Više na hok.hr