Hrvatska obrtnička komora organizira 9. obrtničke sportske igre (OSI), koje će se održati od 12. svibnja do 15. svibnja 2016. godine u Umagu, u hotelu Sol Aurora Umag****, uz posredovanje agencije Dubrovnik Sun iz Dubrovnika.
Pravo nastupa na natjecanjima, koja se održavaju u okviru 9. obrtničkih sportskih igara, imaju:
- aktivni obrtnici i članovi komorskog sustava Hrvatske obrtničke komore,
- zaposlenici komorskog sustava Hrvatske obrtničke komore,
- članovi uže obitelji definirani Zakonom o obrtu i
- umirovljeni obrtnici
- dobrovoljni članovi Hrvatske obrtničke komore

Obrtnička komora Primorsko-goranske županije poziva sve zainteresirane učesnike da se prijave u svoje matično udruženja obrtnika, uz navođenje slijedećih podataka: ime i prezime, status(obrtnik, zaposlenik, član obitelji..), broj mobitela, e-mail adresa, sport u kojem želi sudjelovati, dan dolaska i odlaska, jednokrevetna ili dvokrevetna soba, da li zajednički ili osobni prijevoz,  na kontakte udruženja obrtnika u privitku.

Obrtnička komora Primorsko-goranske županije osigurava zajednički prijevoz učesnika autobusom, s polaskom iz Rijeke 12.05.2016.g. u 14,00 sati i povratkom 15.05.2016.g. Troškove hotelskog smještaja snose sami učesnici.

Rok za prijavu učešća je do 19.04.2016.g.

Više informacija u programu u privitku:

1. OBRAZAC ZA PRIJAVU SMJEŠTAJA PO ŽUPANIJAMA

2. PRIJAVA PODATAKA ZA R1 RAČUN