Obrtnička komora Primorsko-goranske županije od 19. do 20.04.2016.g organizira stručno putovanje na međunarodni sajam poduzetništva i obrta „GRAPOS-EXPO 2016“ koji se u održava u Gračanici, BiH.
Tom prigodom će biti potpisan sporazum o suradnji između Obrtničke komore Primorsko-goranske županije i Obrtničke komore Tuzlanskog kantona, te posjeta Institutu za zavarivanje u Tuzli.
Pozivamo obrtnike da svoje prijave za putovanje pošalju na e-mail adresu Obrtničke komore PGŽ:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., najkasnije do ponedjeljka 11.04.2016.g. Zbog ograničenosti kapaciteta prijevoza i smještaja prednost će imati ranije dostavljene prijave. Cijena putovanja iznosi 375,00 kn po osobi.
Više informacija u programu ovdje.